Paznokcie na ślub – francuski manicure + białe wzorki

 

 

Jeśli należysz do kobiet które najbardziej cenią sobie elegancję i klasykę, na pewno nie chciałabyś właśnie z elegancji i klasyki rezygnować nawet w tak drobnych detalach jak paznokcie do ślubu. Przygotowania do ślubu przeprowadzamy przeważnie „na całego”, do ostatniego szczegółu. Podsuwamy Ci prosty sposób na paznokcie do ślubu – francuski manicure z delikatnymi białymi wzorkami. Idealny, prosty sposób na paznokcie.

 

 

 

Piękne paznokcie ślubne – białe wzorki + ozdoby

 

 

Paznokcie do ślubu muszą być eleganckie. Dziś zwracamy uwagę dosłownie na każdy detal naszej urody i naszego wyglądu. Nie chodzi nawet o to co mówią albo powiedzieliby o nas inni – ale co my same myślimy i uważamy na swój temat. Tak więc kiedy szykujemy się do ślubu – zwracamy uwagę nawet na paznokcie. Zazwyczaj zachowujemy je w naturalnych kolorach, z pojawiającymi się delikatnymi motywami białych wzorów i dodajemy eleganckie ozdoby – na przykład w formie delikatnych naklejek.

 

 

 

Paznokcie ślubne: biało-złote wzorki

Gdy przygotowujemy się do ślubu, chcemy by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Chodzi oczywiście o kształt i formę całej ceremonii, o wesele i naszą ślubną stylizację. Choć pojawia się wiele trendów, mimo wszystko najczęściej kiedy bierzemy ślub kościelny, stawiamy na białą sukienkę, do której dodatkami są złote albo srebrne elementy – od biżuterii po paznokcie. Na zdjęciu ciekawy i prosty pomysł na ozdobę paznokci. Namalowane białym lakierem delikatne wzory, które uzupełnione zostały złotym brokatem oraz delikatnymi, złotymi dżetami, które wyglądają jak malutkie kryształki, takie same jakie często mamy w pierścionkach czy innej biżuterii.

 

Paznokcie ślubne z białymi kwiatami

Kiedy zaczniemy już bawić się w dekoracje na paznokciach, często trudno jest nam się później od tego uwolnić – to bardzo absorbująca i ciekawa zabawa. Pomysłów na paznokcie jest tak wiele, że czasem trudno jest nam się zdecydować… a co dopiero kiedy same też mamy jakieś pomysły, które wykraczają poza standardowe katalogi paznokci w salonach. Fajną propozycją na ślubne paznokcie jest tradycyjny francuski manicure, ale ozdobiony dodatkowo białymi, delikatnymi kwiatami, które jednoznacznie kojarzą nam się właśnie ze ślubem.

 

Paznokcie ślubne z bardzo dużą dekoracją

Kiedy przygotowujemy się dl ślubu, często mamy na to naprawdę wiele czasu. Młodzi ludzie już nawet na dwa lata do przodu rezerwują sale na wesela, planują dokładnie terminy ślubów, ponieważ chcą aby ich decyzje i przygotowania dopięte były na ostatni guzik. Im więcej mamy czasu, tym więcej pomysłów, a często też zmian, przychodzi nam do głowy. Chociażby z paznokciami: na takie paznokcie ślubne jak na zdjęciu, decydują się głównie panie, które od dawna przygotowywały się do ślubu. Daleko idące modyfikacje sprawiają, że w końcu na paznokciach pojawia się cała masa gadżetów. Byle nie przesadzić i nie mieć potem problemów z odpadającymi dżetami.

 

Paznokcie ślubne ze srebrnymi końcówkami

Paznokcie, zwłaszcza takie stylizowane różnego rodzaju lakierami i dodatkami, traktujemy często jako dodatkową część naszej biżuterii. Jeśli na przykład podczas ślubu decydujemy się na srebrne albo złote dodatki, takie jak biżuteria właśnie, w stylizacji paznokci także śmiało możemy postawić na właśnie takie dodatki. Fajnym i prostym sposobem na ozdobienie paznokci na złoto czy srebrno, jest dodanie na końcówkach paznokci brokatu w różnych rozmiarach. Wygląda to jakby na naszych paznokciach znajdowały się drobne kryształki.

 

French: francuski manicure ślubny

Jeśli nie chcesz podczas ślubu eksperymentować z różnymi rodzajami manicure, możesz śmiało postawić na francuski manicure, czyli tak zwanego „frencza” albo „frencha”. Taki manicure wykonuje się szybko – ale nie to jest dla nasz przecież najważniejsze podczas przygotowań do ślubu. Istotne jest to, czy manicure długo się trzyma, a w zasadzie czy paznokcie nie „rozpadną nam się” na przykład w czasie wesela. Przy frenczu, do którego nie używa się żadnych dodatkowych dżetów czy ozdób, mamy pewność że stylizacja paznokci się utrzyma.

 

Paznokcie ślubne: delikatny róż plus brokat

Najbardziej klasyczne paznokcie ślubne, to francuski manicure. Jednak nie musisz wybierać akurat takiej stylizacji, jeśli Ci się nie podoba albo po prostu jej nie lubisz. Manicure do ślubu, zwłaszcza jeżeli masz w planach założyć białą suknię i wyglądać tego dnia tradycyjnie i klasycznie, powinien być jasny. Masz dziś do wyboru mnóstwo przeróżnych delikatnych odcieni, które są bardzo naturalne. Możesz na przykład wykorzystać połączenie jak ze zdjęcia: bazowy delikatny róż w neutralnym kolorze, a na górze dla ozdoby odrobina iskrzącego w świetle brokatu.