Złote akcesoria do ślubu

Masz jakiś swój ulubiony kolor, który chciałabyś wykorzystać zarówno w swojej ślubnej stylizacji, jak i w weselnych dekoracjach? Zacznij od tego, że wybierzesz jakieś gadżety, które spodobają Ci się. Załóżmy, że wybrałaś złoty kolor. Poszukaj zdjęć rzeczy, które są złote, podobają Ci się i mogą się przydać przygotowaniach do ślubu, w stylizacji ślubnej i weselnych dekoracjach. Zrób sobie prosty kolaż jak na zdjęciu… a pomysły same zaczną napływać do Twojej głowy.

 

Długa, prosta, złota suknia ślubna

Jaki kolor sukni ślubnej wybrać, jeżeli nie podoba nam się biel, albo uważamy że w bieli niekoniecznie dobrze wyglądamy? Ciekawym pomysłem na suknię ślubną jest suknia w kolorze złota. Zobacz na to zdjęcie: sukienka ma bardzo prosty fason, o którym na pewno nie można powiedzieć, że jest przesadzony, za bardzo wyszukany. Mimo tego, że sukienka jest prosta, to wygląda bardzo ładnie i elegancko, właśnie dzięki złotemu kolorowi, który w końcu kojarzy nam się z bogactwem i powodzeniem. Złota sukienka to fajna i ciekawa alternatywa dla ślubnej bieli!

 

Złota biżuteria do ślubu

Dodatki do ślubu, do naszego stroju, to często dla nas jeden z największych dylematów. Nie mamy pojęcia, na jaki kolor postawić aby wypaść najlepiej, jak w ogóle wybrać ten kolor dodatków do białej sukni? Zacznij od biżuterii! Jeśli coś szczególnie wpadnie Ci w oko, to wybierz to jako swoją biżuterię ślubną i dalej na podstawie tego wyboru, szukaj pozostałych dodatków. Na przykład jeśli wybrałaś taką złotą kolię jak na zdjęciu, to dobierz także buty i pozostałe akcesoria, które będą miały jakieś złote akcesoria.

 

Paznokcie ślubne: biało-złote wzorki

Gdy przygotowujemy się do ślubu, chcemy by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Chodzi oczywiście o kształt i formę całej ceremonii, o wesele i naszą ślubną stylizację. Choć pojawia się wiele trendów, mimo wszystko najczęściej kiedy bierzemy ślub kościelny, stawiamy na białą sukienkę, do której dodatkami są złote albo srebrne elementy – od biżuterii po paznokcie. Na zdjęciu ciekawy i prosty pomysł na ozdobę paznokci. Namalowane białym lakierem delikatne wzory, które uzupełnione zostały złotym brokatem oraz delikatnymi, złotymi dżetami, które wyglądają jak malutkie kryształki, takie same jakie często mamy w pierścionkach czy innej biżuterii.

 

Paznokcie ślubne ze srebrnymi końcówkami

Paznokcie, zwłaszcza takie stylizowane różnego rodzaju lakierami i dodatkami, traktujemy często jako dodatkową część naszej biżuterii. Jeśli na przykład podczas ślubu decydujemy się na srebrne albo złote dodatki, takie jak biżuteria właśnie, w stylizacji paznokci także śmiało możemy postawić na właśnie takie dodatki. Fajnym i prostym sposobem na ozdobienie paznokci na złoto czy srebrno, jest dodanie na końcówkach paznokci brokatu w różnych rozmiarach. Wygląda to jakby na naszych paznokciach znajdowały się drobne kryształki.