Czarno-białe dekoracje weselne

 

 

Jak każda z nas doskonale wie, czerń i biel to dwa kolory które nie tylko dobrze wyglądają w zestawieniu ze sobą, ale i dobrze wyglądają w zestawieniu z każdymi innymi kolorami. Jeśli więc ciągle wahasz się na jakie dekoracje weselne postawić – czy będą one pasowały do sali, albo miejsca w którym planujesz wesele, zawsze możesz pójść w czarno-białe zestawy. To rozwiązanie jest klasyką na dziś dzień, nie musisz wszystkiego dekorować cukierkowym różem. Na zdjęciu mała podpowiedź, jak takie dekoracje wyglądają na żywo;- )

 

 

 

Dekoracje weselne – wesele w plenerze

 

 

Jeśli zamierzasz zorganizować swoje wesele w plenerze – niekoniecznie pod gołym niebem, bo przy naszej zmiennej polskiej aurze mało kto się na tak odważny krok decyduje – ale na przykład w lokalu gdzie jest wyjście na ogród i można bawić się na zewnątrz i wewnątrz… to fantastycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dekoracje, są lampiony. Mogą być wykonane nawet ze zwykłych słoików, w których umieszczone zostaną podgrzewacze czy nieco wyższe świece. Naturalne światło nadaje klimatu! Pamiętaj tylko, że lampiony powinny być wykonane i rozmieszczone tak, aby przypadkiem dzieci będące również Twoimi gośćmi, nie oparzyły się nimi!

 

 

 

Wesele w plenerze: sprawdza się w Polsce?

 

 

Wesela w plenerze jeszcze niedawno kojarzyłyśmy głównie z amerykańskimi filmami w stylu „Stalowe magnolie”. Dzisiaj coraz częściej i w naszej chłodnej i zmiennej jeśli chodzi o pogodę Polsce, decydujemy się na wesela w plenerze. Czy sprawdzają się wesela w plenerze w naszym lubiącym płatać figle klimacie? Sprawdzają się, o ile są dobrze rozplanowane. Oznacza to, że kiedy decydujemy się na wesele w plenerze, zwracajmy uwagę na to, czy żadna część – od stołów dla gości, przez miejsce do potańcówek – nie znajduje się w miejscu bez zadaszenia, aby mieć pewność że nawet deszczowa pogoda nie popsuje nam planów i dobrej zabawy.

 

 

 

Dekoracje weselne – wesele w plenerze!

 

 

Choć nasza polska aura lubi nas od czasu do czasu zaskakiwać, to coraz częściej decydujemy się na wesela, a nawet i śluby w plenerze. Zabawa na świeżym powietrzu latem zdecydowanie jest dla nas korzystniejsza pod kilkoma względami: cała uroczystość jest dla nas zdrowsza i mamy więcej swobody. Jak dobierać dekoracje weselne, kiedy planujemy zabawę w plenerze? Stawiajmy na jak najwięcej naturalnych dekoracji i elementów, aby podkreślić charakter wesela. W plenerze sprawdzi się każda możliwa kolorystyka – i wszelkie kwiatowe dekoracje.

 

 

 

Weselne dekoracje – ślub w plenerze

Coraz popularniejsze są zarówno śluby, jak i wesela w plenerze. Aby całość wyglądała naturalnie, fajnym pomysłem na weselne dekoracje są naturalne akcenty. Możemy do takich dekoracji użyć oczywiście kwiatów – ale nie tylko takich kupionych w kwiaciarni, róż czy popularnych tulipanów, ale i kwiatów, które można znaleźć na łąkach, w lasach, na naszych działkach i w ogrodach. Możemy używać liści – które mamy do dyspozycji w przeróżnych kształtach, a jesienią i w przeróżnych kolorach. Dodatkowo mamy do dyspozycji szyszki, orzechy, kasztany i całą masę innych naturalnych gadżetów dekoracyjnych.

 

Dekoracje ślubne i weselne – plener

Choć klimat w Polsce lubi nam od czasu do czasu płatać figle – a w zasadzie robi to za niego pogoda, która potrafi wszystkich zaskakiwać swoją zmiennością – coraz częściej decydujemy się zarówno na śluby, jak i wesela w plenerze. Na jakie dekoracje najczęściej stawiamy? Stawiamy chyba głównie na zabawę światłem i bielą. Wykorzystujemy do dekoracji białe kwiaty, białe baloniki, albo płatki białych kwiatów (niekoniecznie żywych). Lubimy dekoracje w postaci lampionów i świec, a także oświetleniowych girland, takich jak na przykładowym zdjęciu.

 

Dekoracje weselne – droga z kwiatów

Kiedy szykujemy swoje wesele, przede wszystkim chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i by wszystko zgadzało się z naszym estetycznym gustem. Często decydujemy się na wesela w plenerze, gdzie możemy bawić się na świeżym powietrzu. To zabawa równie dobra co w lokalu, a na pewno zdrowsza. Pomysłów na dekoracje weselne plenerowe jest naprawdę mnóstwo. Możemy szukać inspiracji na przykład w sieci, gdzie krążą setki tysięcy zdjęć, na których ludzie chwalą się swoimi pomysłami, jak udekorować weselną salę, albo weselną wiatę na dworze.

 

Wesele w plenerze – oryginalne dekoracje

Coraz chętniej i coraz częściej, przyszli małżonkowie w Polsce decydują się na organizację swoich wesel w plenerze, ponieważ… kojarzy nam się to trochę z zachodem, poza tym zabawa na świeżym powietrzu jest niewątpliwie zdrowsza, niż na przykład zamknięta impreza w lokalu bez klimatyzacji. I nie jest to przesada: naprawdę takie wesela wychodzą nam na zdrowie. Dekoracje weselne, plenerowe, są równie ciekawe co dekoracje w drogich restauracjach. Wesele może zostać przygotowane zgodnie z naszymi preferencjami i naszym gustem.

 

Dekoracje weselne – plener

Kiedy planujemy wesele, często zastanawiamy się na początku, czy nie warto by było zorganizować wesela w plenerze, zwłaszcza jeśli nasza ślubna i weselna uroczystość planowana jest na ciepłe letnie miesiące. Obawiamy się wtedy tylko deszczu. Są jednak dziś firmy, które organizują wesela w plenerze, ale pod zadaszeniem. Zadaszenie stanowi specjalnie ustawiony na tą okazję namiot albo wiata. Dekoracje weselne do tak zorganizowanej imprezy, możemy zaplanować tak aby kojarzyły nam się z naturą. Przykład takiej dekoracji widzimy na zaprezentowanym zdjęciu.