Prosta fryzura ślubna – kok

 

 

Jeśli masz bardzo długie włosy, to z jednej strony dobrze – bo masz całą masę różnych możliwości, jeśli chodzi o wybór fryzury do ślubu. Z drugiej strony – Twoje włosy są dość ciężkie, zwłaszcza kiedy upinasz je w kok. Są jednak fryzury, które pozwalają na uzyskanie wygodnych upięć. Jedną z takich fryzur jest ta przedstawiona na zdjęciu: prosty okrągły kok, wykonany za pomocą specjalnej grubej gumki (w formie pianki, gąbki). Wygodna fryzura i bardzo elegancka jednocześnie.

 

 

 

Piękne upięcie włosów na ślub

Masz bardzo długie włosy i zastanawiasz się nad ślubnym upięciem, które z jednej strony będzie bardzo wygodne, z drugiej będzie długo się trzymało – a dodatkowo będzie naprawdę piękne? Zobacz pomysł na warkocze inaczej. Po obu stronach głowy zaplecione zostały szerokie warkocze składające się z większej ilości pasm niż tradycyjne warkocze. Zaplecione są w taki sposób, by były „płaskie”, by przylegały do głowy. Całość ozdobiona jest delikatnymi spinkami i zabezpieczona lakierem do włosów, by nic z fryzurą nie stało się podczas ślubu i wesela.

Piękne i proste upięcie ślubne – fryzura ślubna dla każdej z nas

Jeżeli nie wiesz, jaką fryzurę ślubną wybrać, mamy dla Ciebie ciekawą inspirację. Proste upięcie może mieć w sobie zdecydowanie więcej charakteru i oryginalności, niż upięcie skomplikowane i nafaszerowane różnego rodzaju ozdobami. Na zdjęciu widzimy kobietę, która przygotowuje się właśnie do ślubu. Jej fryzura, to bardzo modny ostatnio szeroki kok, zapleciony wysoko z tyłu głowy. Taką fryzurę możemy wykonać nawet samodzielnie, zaopatrując się w sklepie z biżuterią albo akcesoriami, czy ubraniami, w specjalną nakładkę na włosy, która stanowi stelaż upięcia i ułatwia wykonanie fryzury.

 

Upięcie ślubne – kwiaty we włosach

Kiedy obserwujemy trendy ślubne, mamy wrażenie że modne są dziś dwa główne nurty: część panien młodych chce wyglądać niczym prawdziwe księżniczki z bajki o Kopciuszku, a część jak prawdziwe księżniczki… ale z opowieści o elfach. Stawiamy albo na ekstremalny szyk i elegancję do granic możliwości, albo na odrobinę swobody. Swobody w postaci luźnych sukienek, upięć, butów bez obcasów i tak dalej. Fajnym pomysłem na swobodne, proste i naturalnie wyglądające upięcie włosów, jest wplecenie w nie po prostu kwiatów, które wyglądają delikatnie i kobieco.

 

Fryzura ślubna: warkocz

Warkocz kojarzy nam się z kobiecością, dziewczęcością. To coś co kojarzy nam się tylko z płcią rzeńską. Jeżeli lubisz warkocze i podobają Ci się takie stylizacje włosów, możesz śmiało postawić na ulubioną wersję warkocza podczas ślubu. Do takiej fryzury można śmiało dodać kilka różnych dodatków, które nadadzą całości oryginalności. Fryzura ślubna nie zawsze musi mieć formę koka, czy innego wysokiego upięcia. Stawiaj na to, co Ci się podoba i w czym czujesz się dobrze!

 

Upięcie ślubne: delikatne loki

Czujesz się najlepiej w rozpuszczonych włosach i uważasz, że takie właśnie najbardziej Ci pasują? Chciałabyś podczas ślubu – jak każda panna młoda – wyglądać wyjątkowo, ale wiesz, że mocne upięcia, to znaczy na przykład koki, w ogóle Ci nie pasują? Pomyśl o połączeniu rozpuszczonych włosów z delikatnym upięciem, na przykład jak u pani na zdjęciu. Delikatne loki upięte są lekko za pomocą wsuwek i spinek, które utrzymują całość fryzury w ładzie, ale z drugiej strony jej nie ograniczają.

 

Klasyczny delikatny welon – jak jest upinany?

Kiedy decydujemy się na bardzo klasyczną stylizację ślubną, nie może w niej zabraknąć welonu. Welon z jednej strony powinien dobrze się trzymać, a z drugiej strony, musimy mieć możliwość szybko i łatwo go rozpiąć i zdjąć, chociażby ze względu na weselne tradycje i zabawy z nim związane. Welon powinien być więc zamocowany na tyle mocno, aby nie opadł nam przypadkiem podczas ślubnej uroczystości, ale na tyle delikatnie, by można było go szybko i w łatwy sposób zdjąć. Są na to gotowe patenty, z których możemy sobie skorzystać.