Suknia ślubna z koronką na dekolcie

 

 

Niektóre panny młode stają przed dylematem: wybrać suknię, która będzie miała zabudowany dekolt (bo nie chcemy go pokazywać, bo uważamy że jest mało atrakcyjny) czy może wybrać suknię, która będzie miała dekolt całkowicie otwarty? Jeśli wahasz się między tymi dwiema opcjami, możesz postawić na rozwiązanie pomiędzy: wybrać sukienkę, która będzie miała zabudowany dekolt, ale zabudowany delikatną koronką. Będzie zakryty – a jednocześnie prześwitująca koronka doda Ci seksapilu.

 

 

 

Suknia ślubna z odkrytymi plecami – zamiast dekoltu z przodu

 

 

Dla większości z nas ślub to nie tylko formalność, to nie tylko pokazanie innym, że jesteśmy razem – to także ważne przeżycie z punktu widzenia religii i naszej wiary. Nie wyobrażamy sobie ruszyć do kościoła w krótkiej mini z odkrytymi piersiami… ale z drugiej strony zawsze chcemy, aby nasza suknia ślubna była kobieca i podkreślała nasze atuty. Możesz dekolt z przodu zastąpić dekoltem z tyłu – i wszystko będzie grało!

 

 

 

Elegancka biała suknia ślubna z odkrytymi plecami

 

 

Zarówno jeśli chodzi o standardową modę jak i o modę ślubną – na pewno wielokrotnie już zostałaś zaskoczona rozwiązaniami związanymi z zapięciami, połączeniami i tak dalej. Na przykład kiedy spoglądamy na tą sukienkę ślubną, widzimy prostą suknię z głębokim dekoltem, a w zasadzie z odkrytymi plecami. Element który przechodzi przez środek sukienki to nie tylko ozdoba, ale także po pierwsze element podtrzymujący suknię aby się nie zsuwała, a po drugie – element, który zapobiega rozsunięciu się zamka.

 

 

 

Suknia z głębokim dekoltem – na plecach!

 

 

Suknia z głębokim dekoltem wcale nie musi być ani wulgarna, ani nieodpowiednia w oczach naszych starszych babć, ciotek i innych zaproszonych gości w wieku 70+. Doskonałym rozwiązaniem na sukienkę, która co nieco pokazuje, jednak w niczym nie przypomina sukienek na imprezę, jest sukienka z dekoltem – ale na plecach. Z pewnością będzie pasowała każdej z nas.

 

 

 

Długa suknia ślubna i koronkowy dekolt

 

 

Taka sukienka, to dwa w jednym – mowa tu o dekolcie. Z jednej strony dekolt jest głęboki, a więc kobiecy i seksowny. Z drugiej strony, odkryta część ciała zawoalowana jest delikatną koronką, co sprawia, że sukienka jest seksowna i elegancka jednocześnie.

 

 

 

Długa biała suknia – odkryte plecy

 

 

Długa biała sukienka do ślubu nie musi być prosta i nie musi być grzeczna. Dla części z nas najważniejsze jest to, by sukienka była oryginalna, dla części liczy się elegancja i klasyka, a część z nas po prostu chce zachować równowagę między odrobiną ekstrawagancji, a klasyką. Doskonałym połączeniem, które można określić jako kombinację klasycznego stylu i odrobiny niegrzecznego „pazura”, jest sukienka ze zdjęcia. Z jednej strony prosta, długa suknia, rozkloszowana odrobinę na dole, z do tego bardzo głębokie wycięcie na plecach, które odsłania w zasadzie całe plecy.

 

 

 

Suknia z dekoltem na plecach

Jednym z modnych trendów, jeśli chodzi o suknie ślubne, są dość głębokie wycięcia na plecach, które nazywa się czasami „dekoltami na plecach”. Podczas uroczystości ślubnej, ta część ciała zakryta jest zazwyczaj welonem. Nie ma więc powodu do obaw o to, że komuś głębokie wycięcie w kościele mogłoby się nie spodobać (mowa tu zwłaszcza o na przykład dziadkach ze starszego pokolenia). To ciekawy pomysł na wprowadzenie czegoś oryginalnego do nawet klasycznej i prostej sukienki, wykonanej z prostych materiałów i według klasycznego kroju.