Sesja zdjęciowa w plenerze – warto?

 

 

Jeśli masz sporo znajomych, którzy niedawno wzięli ślub – na pewno natknęłaś się na masę zdjęć (chociażby na tak magicznych portalach jak facebook), które wykonane zostały na specjalnie zamawianych sesjach zdjęciowych w plenerze. Takie sesje zamawiamy zazwyczaj u profesjonalnych fotografów, którzy ze swoimi aparatami podążają za nami i proponują nam różne ciekawe ujęcia. Zanim zapłacisz za taką sesję, szczerze polecamy sprawdzić jakie fotki wychodzą fotografowi, którego chcemy wynająć. A najlepiej też rozejrzeć się wśród swoich znajomych i sprawdzić, czy może któryś z nich nie zajmuje się fotografią po godzinach… :- )

 

 

 

Sesja ślubna w starym stylu – czarno-białe zdjęcia

 

 

Należysz do osób dla których ślub – i generalnie małżeństwo – to głównie romantyczne uniesienia? Chcesz utrwalić ten najważniejszy dzień dla Twojego związku w romantycznej formie? Mamy dla Ciebie ciekawy pomysł – zafunduj sobie zdjęcia w stylu retro, zdjęcia w starym stylu. Nie trzeba do tego wynajmować drugiego fotografa – wystarczy że profesjonalista później zajmie się obróbką Twoich zdjęć.

 

 

 

Wesoła ślubna sesja zdjęciowa

 

 

Kiedy wyobrażamy sobie zdjęcia ze ślubu i z wesela, w większości mamy te same skojarzenia. Czasami fajnie jest pójść w oryginalne rozwiązanie i postawić na przykład… w sesję zdjęciową na wesoło. Fotka dołączona do tego wpisu to jedynie symbol – pomysłów można znaleźć naprawdę wiele. Jeśli lubisz podglądać, a potem z podejrzanych pomysłów czerpać inspiracje… rozejrzyj się po tej stronie – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

 

 

Sesja zdjęciowa po ślubie – nowa moda

 

 

Coraz popularniejsze wśród świeżo upieczonych małżonków stają się sesje zdjęciowe po ślubie. Wykonywane są one w przeróżnych miejscach – od zakątków rodzinnego miasta, przez piękne plenerowe miejsca takie jak okolice zamków czy pałacyków, po… plaże. Lubimy uwieczniać siebie w ślubnych galowych strojach na wiele sposobów, aby potem móc przez lata podziwiać zdjęcia, które będą nam przypominały o jednym z najważniejszych dni w naszym życiu.

 

 

 

Sesja zdjęciowa w mieście

 

 

Jeszcze niedawno za bardzo oryginalny pomysł uznawało się sesje zdjęciowe ślubne w stylu: panna młoda siedzi na koniu, pan młody obok niej trzyma kwiatek w zębach… albo: panna młoda stoi pośród pola kwiatów, a pan młody biegnie do niej z wielkim lizakiem w kształcie serca. Wszystko cukierkowe, piękne, wymuskane, a potem jeszcze dopracowane programem graficznym przez fotografa przed wywołaniem, by przypadkiem nie było żadnej smugi czy zmarszczki na twarzy panny młodej. Dziś oryginalna byłaby sesja na przykład taka jak ta, której część stanowi zdjęcie dołączone do wpisu: para młoda przemyka gdzieś po sennym mieście, jak na co dzień – tyle że w galowych strojach ślubnych

 

 

 

Zdjęcia ślubne – szukać fotografa?

Planujesz w najbliższym czasie ślub i wesele – i zastanawiasz się nad tym, czy szukać profesjonalnego fotografa, czy może poprzestać na zdjęciach, które zrobią Twoi bliscy i znajomi? Niewątpliwie wszystkie argumenty poza kwestią finansową (w końcu fotograf trochę będzie nas kosztował) przemawiają na korzyść wynajęcia profesjonalisty. Zdjęcia, które zrobi nam fotograf będą nie tylko lepsze pod względem jakości – to znaczy na przykład dostrojone odpowiednio będzie światło i dostrojona będzie ostrość – ale i pod względem pomysłowości, jeśli wynajmiemy prawdziwego profesjonalistę.

 

Ślubna sesja zdjęciowa – dodatki!

 

 

Coraz popularniejsze stają się profesjonalne sesje zdjęciowe, które fundujemy sobie po ślubie. Robimy je w plenerze, albo w ciekawych miejscach w naszej okolicy – albo nawet wyjeżdżamy daleko od domu, by móc zrobić sobie zdjęcia na przykład w naszym ulubionym mieście, w którym chcielibyśmy kiedyś zamieszkać. Sesje są coraz tańsze – bo i robienie a potem wywoływanie zdjęć to coraz niższe koszty. Do sesji możemy wymyślić całą masę własnych przeróżnych dodatków, gadżetów, stylizacji – albo poprosić o to fotografa!

 

 

 

Ślubna sesja zdjęciowa – coraz bardziej popularna!

 

 

Sesje zdjęciowe z okazji ślubu, to standard – od wielu lat zawsze uwiecznia się i ślub, i wesele, i przygotowania państwa młodych do ślubu. Jednak dzisiaj sesje ślubne nabierają coraz bardziej wyszukanego charakteru. Robimy sobie sesje zdjęciowe nie tylko w dniu ślubu i wesela, ale i po ślubie – aby uwiecznić nas w ciekawym miejscu, ciekawej sytuacji. Na przykład sesja zdjęciowa w parku pełnym kwiatów, z koniem jako dodatkowym elementem dekoracyjnym – jak na zdjęciu przykładowym. Musimy jeszcze raz ubrać się w nasze ślubne stroje, jeszcze raz wystylizować, zapłacić spore pieniążki fotografowi – ale za to mamy fantastyczną pamiątkę na całe życie!

 

 

 

Zdjęcia ślubne: kogo zaangażować?

Sesje ślubne, takie profesjonalne, stają się coraz bardziej modne, bo chcemy, aby ten dzień został uwieczniony wyjątkowo. Kiedyś zdjęcia i filmy same w sobie były dla nas luksusem. Dziś luksusem są dla nas zdjęcia, które zrobimy naprawdę profesjonalnie. Dlatego często sięgamy po pomoc profesjonalnych, naprawdę fachowych fotografów nie tylko w dni ślubu i wesela – ale i by zrobić pamiątkową sesję ślubną. Możemy wybrać się na nią na przykład do ulubionego parku, albo do pięknego kompleksu z pałacykiem. Możemy też na taką sesję zabrać swoich najbliższych przyjaciół – i nawet psa zamienić w jednego ze świadków naszego wielkiego dnia.