Dodatki do sukni ślubnej

 

 

Czy dodatki do sukni ślubnej powinny być utrzymane w tej samej kolorystyce co sama suknia? Czy może jednak postawić na jakiś kontrast? Dzisiaj trudno jest określić jednoznacznie panujące w modzie ślubnej trendy, głównie dlatego, że część kobiet decyduje się na rozwiązania klasyczne – a część stawia na totalną awangardę. Spróbuj uplasować się gdzieś pomiędzy:- ) Pamiętaj, że nikt nie każe Ci iść do ślubu w białej sukience i nie musisz koniecznie wyglądać jak panna młoda z katalogu sukien ślubnych. Jeśli wolisz wyglądać bardziej stylowo (w sensie: by Twój look był bardziej miejski, niż aniołkowo-ślubny) nic nie stoi na przeszkodzie.

 

 

 

Prosta różowa suknia do ślubu cywilnego

Kiedy decydujemy się tylko na ślub cywilny, odpada nam kilka problemów, prawda? Nie musimy martwić się o welon, możemy założyć taką sukienkę która później równie dobrze posłuży nam podczas wesela, nie trzeba odpinać żadnych trenów, walczyć z usztywniającymi stelażami pod stertą falbanek… ale na dobrą sprawę, nie tylko do ślubu cywilnego możesz założyć sukienkę jak na zdjęciu – bo i na ślub kościelny mogłabyś taką wybrać, gdybyś tylko chciała. Nigdzie nie ma przepisów co do tego, jak mamy wyglądać na swoim ślubie – nieważne gdzie zawieranym.

 

Różowa suknia ślubna – może być?

 

 

Różowe suknie kojarzą nam się często z sukniami dla bliskich z rodziny panny młodej, z amerykańskich filmów. Kobiety w Polsce najczęściej decydują się na suknie w kolorze białym – zwłaszcza jeśli biorą ślub kościelny. Możesz jednak śmiało postawić na inny kolor, na przykład różową suknię ślubną, ponieważ nie ma takich przepisów (ani formalnych, ani nieformalnych) że suknia panny młodej koniecznie musi być w kolorze białym.

 

 

 

Różowa suknia ślubna z ciekawego materiału

Zastanawiasz się nad tym, jaki kolor sukienki wybrać? Czy musi być koniecznie biała? Nie musi. Jeżeli na przykład lubisz inne kolory, a w bieli niekoniecznie czujesz się dobrze, możesz postawić na dowolnie wybrany kolor dla swojej sukni ślubnej. Różowa sukienka wcale nie musi być kiczowata – wystarczy że wybierzesz ciekawy fason, który nie będzie wyglądał jak z cukierkowej bajki o królewnie śnieżce… chyba że właśnie o takim fasonie marzysz. Ślub powinien być jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, więc chcemy wtedy wyglądać naprawdę wyjątkowo!

 

Materiał sukienki ślubnej – jaki wybrać?

Kiedy decydujemy się na sukienkę ślubną, wybieramy przede wszystkim fason i kolor. Drugorzędną sprawą jest dla nas materiał, jednak przeważnie także chcemy by pasował do całości. Pierwsza sprawa, przy wyborze materiałów, jest to czy aby nie masz alergii na jakiś z materiałów lub jego składników. Jeśli masz alergię, upewnij się, że sukienka którą sobie upatrzyłaś nie zawiera żadnych uczulających Cię składników. Materiał sukienki ślubnej wcale nie musi być drogi, może być po prostu odpowiednio ułożony, aby całość wyglądała ciekawie i ładnie.

 

Prosta, długa, różowa suknia ślubna

Nie masz ochoty na białą sukienkę, ale chciałabyś, by Twój strój podczas ślubu wyglądał klasycznie, elegancko i pięknie? Możesz postawić na dowolny kolor, który najbardziej Ci się podoba i poszukać sukienki, która będzie miała prosty i elegancki krój. Nie każda panna młoda musi mieć na sobie białą sukienkę z mnóstwem przeróżnych falbanek, koronek i innych gadżetów. Jeżeli lubisz proste sukienki i podczas ślubu chcesz wyglądać elegancko, stawiaj na fason jaki Ci się tylko podoba – to Twój dzień i to Ty masz tego dnia czuć się wyjątkowo!

 

Różowa suknia ślubna na bogato

Podobają Ci się suknie ślubne niczym z ubiegłego stulecia? Takie, w których dominują koronki, falbany? Zastanawiasz się nad tym, czy uda Ci się znaleźć taką suknię w innym kolorze niż biały – na przykład różową? Nawet jeżeli w upatrzonym przez Ciebie salonie sukien ślubnych nie ma czegoś takiego, o czym marzysz – możesz spokojnie zapytać, czy jest możliwość zamówienia sukni, którą widziałaś na przykład w katalogu. Jeśli masz zdjęcie swojej wymarzonej sukni, pracownicy salonu na pewno pomogą Ci znaleźć i sprowadzą dla Ciebie Twoją wymarzoną ślubną kreację.