Dodatki do sukni ślubnej

 

 

Czy dodatki do sukni ślubnej powinny być utrzymane w tej samej kolorystyce co sama suknia? Czy może jednak postawić na jakiś kontrast? Dzisiaj trudno jest określić jednoznacznie panujące w modzie ślubnej trendy, głównie dlatego, że część kobiet decyduje się na rozwiązania klasyczne – a część stawia na totalną awangardę. Spróbuj uplasować się gdzieś pomiędzy:- ) Pamiętaj, że nikt nie każe Ci iść do ślubu w białej sukience i nie musisz koniecznie wyglądać jak panna młoda z katalogu sukien ślubnych. Jeśli wolisz wyglądać bardziej stylowo (w sensie: by Twój look był bardziej miejski, niż aniołkowo-ślubny) nic nie stoi na przeszkodzie.

 

 

 

Różowa suknia ślubna z ciekawego materiału

Zastanawiasz się nad tym, jaki kolor sukienki wybrać? Czy musi być koniecznie biała? Nie musi. Jeżeli na przykład lubisz inne kolory, a w bieli niekoniecznie czujesz się dobrze, możesz postawić na dowolnie wybrany kolor dla swojej sukni ślubnej. Różowa sukienka wcale nie musi być kiczowata – wystarczy że wybierzesz ciekawy fason, który nie będzie wyglądał jak z cukierkowej bajki o królewnie śnieżce… chyba że właśnie o takim fasonie marzysz. Ślub powinien być jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, więc chcemy wtedy wyglądać naprawdę wyjątkowo!

 

Różowo-biała sukienka z falbanami

Jest jakiś kolor, który wyjątkowo lubisz, który wyjątkowo Ci się podoba i chciałabyś mieć go na sobie podczas swojego ślubu? Jednak z drugiej strony chciałabyś mieć na sobie klasyczną białą suknię? Możesz wybrać kombinację dwóch kolorów i postawić na przykład na sukienkę z falbankami w kolorze różowym i kolorze białym, które będą się nawzajem przeplatały. Możesz też poszukać innego ciekawego fasonu, jak ten ze zdjęcia, gdzie dwa kolory łączą się ze sobą w inny niż tradycyjny sposób. Szukaj sukienki o jakiej marzysz tak długo, dopóki jej nie znajdziesz!

 

Prosta, długa, różowa suknia ślubna

Nie masz ochoty na białą sukienkę, ale chciałabyś, by Twój strój podczas ślubu wyglądał klasycznie, elegancko i pięknie? Możesz postawić na dowolny kolor, który najbardziej Ci się podoba i poszukać sukienki, która będzie miała prosty i elegancki krój. Nie każda panna młoda musi mieć na sobie białą sukienkę z mnóstwem przeróżnych falbanek, koronek i innych gadżetów. Jeżeli lubisz proste sukienki i podczas ślubu chcesz wyglądać elegancko, stawiaj na fason jaki Ci się tylko podoba – to Twój dzień i to Ty masz tego dnia czuć się wyjątkowo!

 

Różowa suknia ślubna z mnóstwem falbanek

Z jednej strony, często mówi się o tym, że przepych w ślubnych sukienkach powinno się jednak trochę ograniczać i redukować, bo sukienki ślubne nie powinny wyglądać jak bezy, kremówki i tak dalej. Z drugiej strony: przecież lubimy falbanki, lubimy obszerne suknie które kojarzą nam się z bogactwem i powodzeniem. A poza tym ślub jest tylko raz w życiu (a w każdym razie na pewno tak właśnie zakładamy, kiedy go bierzemy) więc można tego dnia zaszaleć i zafundować sobie na przykład bajkową, długą, różową i bardzo falbaniastą sukienkę, jak u pani na zdjęciu, którą wszyscy na długo zapamiętają.