Prosta suknia ślubna w ekonomicznej wersji?

 

 

Gdyby zapytać statystycznych, żyjących ze sobą młodych ludzi, którzy nie wzięli jeszcze ślubu, jakie są przyczyny tego, że choć są pewni, że chcą spędzić ze sobą całe swoje życie – nie zawarli jeszcze formalnie związku małżeńskiego… wiecie jaka odpowiedź padałaby wśród tych najczęstszych? – Z braku pieniędzy. Ślub to spory wydatek, a my w naszym pięknym kraju wydatków mamy nadmiar, za to przychody… nie zawsze starczają od pierwszego do pierwszego. Jeśli jednak bardzo chcecie wziąć ślub, zależy Wam na tym – to wybierzcie po prostu ekonomiczną wersję tego przedsięwzięcia, mianowicie zrezygnujcie z niepotrzebnych wydatków. Na przykład zamiast sukni za kilka tysięcy, wybierzcie taką za 200 złotych:- )

 

 

 

Krótka elegancka suknia ślubna bez ramiączek

 

 

Ślub to często dla nas jedyna okazja, kiedy decydujemy się na założenie sukni bez ramiączek. Gorsety od dawna kojarzą nam się właśnie z modą ślubną. Pamiętaj, że suknia ślubna musi nie tylko dobrze wyglądać – musi też dobrze leżeć, także pod tym względem, aby przypadkiem nie obsunęła Ci się w najmniej oczekiwanym momencie. Dotyczy to nawet lekkich krótkich sukienek jak ta ze zdjęcia – gorset musi być odpowiednio dopasowany i wyważony.

 

 

 

Prosta suknia ślubna – z ciekawymi dodatkami

 

 

Nie zawsze fason sukienki musi być wyszukany i skomplikowany, aby nasza stylizacja wyglądała świetnie. Równie dobrze możesz postawić na naprawdę prostą sukienkę, w której dominującym jeśli chodzi o estetykę elementem będą dodatki. Przykładem takiego dodatku może być ten wykonany z drobnych kryształków pasek wokół talii ze zdjęcia, który dodaje sukience prawdziwego uroku.

 

 

 

Prosta stylizacja ślubna: suknia z wycięciem na plecach

Kiedy szykujemy się do ślubu, zawsze chcemy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. To, że mamy na te przygotowania mnóstwo czasu (przynajmniej w większości przypadków) nie zawsze działa na naszą korzyść. Często zdecydowanie lepiej jest mieć mniej czasu, bo im więcej go mamy, tym więcej pomysłów nie do zrealizowania przychodzi nam do głowy. Jeśli chodzi o suknię ślubną: zawsze dobrze jest stawiać na proste rozwiązania. Przykładem takiego prostego rozwiązania jest suknia ze zdjęcia – prosta, z wycięciem na plecach.

 

Prosta suknia ślubna + bajkowe ozdoby

 

 

Suknia ślubna, by była piękna, charakterystyczna i oryginalna, wcale nie musi być pełna przepychu. Suknia ślubna może być bardzo prosta – a dzięki dodatkom, detalom, szczegółom nabrać wyjątkowego charakteru. Spójrz na suknię ze zdjęcia: dzięki szeregowi drobnych, błyszczących kryształków, wygląda olśniewająco. Dzięki siateczce zastosowanej na dekolcie, możliwe było połączenie seksownego wycięcia na biuście – i jednocześnie zakrycie ciała, by wszystko wyglądało elegancko. Klucz do sukcesu to detale!

 

 

 

Prosta długa suknia ślubna Małgorzaty Kożuchowskiej

 

 

Planujesz swój ślub – i stoi przed Tobą wiele dylematów, rozterek i wyborów. Pierwszy z nich, jaki nasuwa nam się na myśl, to oczywiście wybór sukni ślubnej. Jaką suknię wybrać – długą i prostą, czy może długą i usianą koronkami, falbanami i różnego rodzaju gadżetami? Wszystko zależy od Twojego gustu. To Ty masz się tego dnia czuć naprawdę wyjątkowo i komfortowo. Jeżeli najbardziej lubisz klasykę – możesz śmiało postawić na prostą długą suknię, na przykład taką jaką miała na sobie znana aktorka Małgorzata Kożuchowska. Czy nie wyglądała pięknie?