Perfekcyjna fryzura ślubna

 

 

Zastanawiasz się nad wyborem fryzjera na ślub? Zastanawiasz się, czy umówić sobie wizytę w salonie fryzjerskim, czy może zamówić fryzjerskie usługi do domu? Zawsze chcemy, aby nasza fryzura ślubna była idealna, perfekcyjna. To samo dotyczy naszego stroju i makijażu. Lepiej jest – w dzisiejszych realiach – zamówić usługi fryzjerskie i związane z makijażem (oczywiście o ile nie chcemy robić tego samodzielnie) do domu, gdzie na spokojnie będziemy mogły później szykować się do jednej z najważniejszych w naszym życiu uroczystości.

 

 

 

Fryzura ślubna w stylu retro loków

 

 

Zastanawiasz się nad fryzurą ślubną i chciałabyś oczywiście tego dnia wyglądać wyjątkowo? Wahasz się między fryzurą sprzed dekady, a fryzurą sprzed kilku stuleci, z drugiej strony rozważasz też czy nie postawić na coś nowoczesnego? Zobacz, jak fajnie może wyglądać fryzura ślubna, upięcie ślubne w stylu retro. Czasami warto jest powrócić do trendów sprzed kilku dekad, które po jakimś czasie okazują się ponadczasowe. Pamiętaj jednak, że takie loki wymagają sporej ilości kosmetyków utrwalających fryzurę, ponieważ łatwo je zniszczyć!

 

 

 

Idealna fryzura do ślubu – jak osiągnąć taki efekt?

 

 

Kiedy spoglądasz na to zdjęcie, na pewno myślisz sobie: perfekcyjne, idealne fryzury. Nie chodzi o sam kształt, o to czy akurat takie upięcia Ci się podobają – ale o to, jak gładko i idealnie zaczesane są włosy. Profesjonalny fryzjer, albo profesjonalna fryzjerka, jest w stanie osiągnąć taki efekt, pod warunkiem, że nasze włosy dają im do tego możliwości. Jeśli masz zdrowe i gładkie włosy, które dają się układać, które lubią się układać, którym służy modelowanie i traktowanie kosmetykami do stylizacji włosów – możesz śmiało stawiać na takie fryzurki i takich efektów oczekiwać, a wręcz wymagać.

 

 

 

Prosta fryzura ślubna: rozpuszczone włosy i loki

 

 

Fryzura ślubna – z czym Ci się to kojarzy? Większości z nas fryzury ślubne kojarzą się z kokami i wysokimi upięciami. Takie fryzury – oczywiście w zależności od wykonania i długości naszych włosów – mogą być nieco niewygodne, ponieważ to dodatkowy „ciężar” dla naszej szyi. Zbyt mocno ściśnięty kok z długich włosów wbrew pozorom może wywołać nawet ból głowy. Jeśli więc nie czujesz się swobodnie w wysokich mocnych upięciach – może warto pomyśleć o rozpuszczonych włosach, na których zafundujesz sobie loki?

 

 

 

Fryzura ślubna – jaką wybrać?

 

 

Zastanawiasz się nad wyborem fryzury do ślubu – czy postawić na proste upięcie, a może na zdecydowanie bardziej wyrafinowaną fryzurę? Proste upięcie ma jedną zaletę, która zdecydowanie przemawia „za”, przemawia na jej korzyść. Kiedy coś się rozsypie, coś się przesunie, rozepnie, popsuje – zawsze możemy szybko w łatwy sposób naprawić fryzurę i sprawić, by na powrót nabrała swojego eleganckiego wyglądu. Ze skomplikowanym upięciem byłoby znacznie trudno – zwłaszcza jeśli nie mamy wprawy w układaniu tego typu fryzur.

 

 

 

Fryzura ślubna – proste rozpuszczone włosy?

 

 

Kiedy wybieramy fryzurę do ślubu, chcemy trzech rzeczy: fryzura ma być piękna, wygodna i trwała. Zależy nam na dobrym wyglądzie przez całą uroczystość wesela i przez cały nasz ślub, tak więc chcemy by włosy nie rozpadły nam się po krótkim czasie. Jeśli najlepiej czujesz się po prostu w rozpuszczonych włosach, nie masz ochoty na zaplatanie na głowie wysokich koków czy innych bajkowych upięć, postaw na rozpuszczone włosy i znajdź do nich ciekawe dodatki – chociażby w postaci prawdziwych lub sztucznych kwiatów, które wpleciesz we włosy aby nadać fryzurze oryginalnego i kobiecego wyglądu.

 

 

 

Fryzura ślubna: upięcie kontra rozpuszczone włosy

Masz długie włosy i zastanawiasz się nad tym, jaką fryzurę wybrać? Postawić na rozpuszczone włosy, wystylizowane na przykład w duże loki, czy na upięcie? Przede wszystkim najpierw zastanów się, w jakich włosach według samej siebie wyglądasz najlepiej. Wolisz siebie we włosach rozpuszczonych, czy jednak wolisz włosy związane, spięte? W czasie ślubu, na który na pewno długo czekałaś, chcesz wyglądać dla siebie wyjątkowo. Wybierz więc fryzurę, która w Twojej opinii najlepiej do Ciebie pasuje. Stawiaj także na fryzurę, która będzie wygodna.

 

Upięcie ślubne – fryzura do ślubu

Gdzie możemy szukać inspiracji do weselnych fryzur? Albo fryzur ślubnych? Możemy szukać ich oczywiście w sieci i to niekoniecznie pod hasłami związanymi ze ślubem. Możemy znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na stronach poświęconych fryzjerstwu, ale także na blogach prowadzonych przez pasjonatki zabawy w układanie włosów – których pomysły często są równie (a nawet bardziej) fascynujące, co propozycje zawodowych fryzjerów. Możesz inspirować się także fryzurami gwiazd, albo fryzurami które znajdziesz w czasopismach o tematyce fryzjerskiej.