Długa suknia i długi welon – ślubny klasyk

 

 

Każda kobieta która szykuje się do ślubu ma przed sobą wiele dylematów: co na siebie założyć, jaką wybrać sukienkę, jaki wybrać welon, jakie wybrać ślubne dekoracje i tak dalej. Z pewnością dla większości z nas klasykiem jest długa suknia ślubna w białym kolorze i długi biały welon. Jeśli jednak niekoniecznie będziesz dobrze się czuła w długiej sukience – możesz śmiało stawiać na znacznie krótszą wersję.

 

 

 

Długi przezroczysty welon z ozdobami

 

 

Zastanawiasz się, czy wybrać do swojej sukni długi welon czy krótki? Długi przesłoniłby tył Twojej sukni – myślisz sobie. Czy nie lepiej więc wybrać krótką wersję? Tu masz rozwiązanie dwa w jednym: długi welon, który nie zakrywa niczego – bo jest niemalże przezroczysty!

 

 

 

Seksowna suknia ślubna i piękny długi welon

Chciałabyś podczas swojego ślubu z jednej strony wyglądać klasycznie, chciałabyś by to co będziesz miała na sobie było eleganckie i stonowane. A z drugiej strony, chciałabyś wyglądać seksownie i bardzo atrakcyjnie dla swojego partnera, który za moment zostanie Twoim mężem. Jak połączyć ze sobą te dwa pomysły? Możesz wybrać na przykład stylizację jak na naszym przykładowym zdjęciu: kobieta ma białą sukienkę, a więc w klasycznym kolorze dla sukien ślubnych, jednak z bardzo głębokim i seksownym dekoltem. Do tego piękny, długi welon, który nadaje całości szyku i elegancji.

 

Długa suknia i długi welon

Zastanawiasz się nad tym, czy klasyczne długie suknie w połączeniu z bardzo długim welonem wciąż są w modzie i czy kobiety chętnie stawiają na takie stroje? Wbrew pozorom, panny młode bardzo często stawiają na klasykę i to nie tylko klasykę w formie długich sukien, ale nawet na tradycyjne suknie regionalne. Ślub kojarzy nam się z ważną i nieco podniosłą uroczystością, podczas której chemy wyglądać wyjątkowo, bardzo elegancko, a jednocześnie inaczej niż zwykle pod względem swojego rodzaju estetyki. Stawiamy na prostotę z odrobiną ekstrawagancji, a nie odwrotnie – przynajmniej tak robimy najczęściej.

 

Bardzo długa suknia i bardzo długi welon

Zastanawiasz się nad klasyką, czyli bardzo długą suknią i równie długim welonem? Rozmyślasz nad tym, jak po ślubie będziesz czuła się podczas wesela w tak długiej sukni? Wiele panien młodych decyduje się – coraz częściej – na zakup dwóch sukienek, jednej ślubnej, drugiej weselnej. Dostępne są także rozwiązania, które pozwalają po ceremonii ślubnej i oficjalnej części weselnej zabawy, odpiąć część falban – i skrócic nieco sukienkę, abyśmy mogły czuć się w niej wygodnie i komfortowo i po prostu dobrze bawić się podczas tego wyjątkowego dnia.