Suknia długa, suknia krótka… suknia 2w1

Czasami najprostsze rozwiązania wydają się być najtrudniejszymi. Chcesz długą suknię do kościoła, bo tak wypada, bo tak jest bardziej uroczyście, bo taki jest zwyczaj, tak się przyjęło. Jednak nie wyobrażasz sobie spędzenia swojego własnego wesela w długaśnej sukni. Co zrobić? A no… wybrać suknię 2 w 1, z której po ślubie można odpiąć górną, długą część i zamienić na wesele w klasyczną mini:- )

 

Suknia ślubna z koronką na dekolcie

 

 

Niektóre panny młode stają przed dylematem: wybrać suknię, która będzie miała zabudowany dekolt (bo nie chcemy go pokazywać, bo uważamy że jest mało atrakcyjny) czy może wybrać suknię, która będzie miała dekolt całkowicie otwarty? Jeśli wahasz się między tymi dwiema opcjami, możesz postawić na rozwiązanie pomiędzy: wybrać sukienkę, która będzie miała zabudowany dekolt, ale zabudowany delikatną koronką. Będzie zakryty – a jednocześnie prześwitująca koronka doda Ci seksapilu.

 

 

 

Długa suknia ślubna nie musi być gorąca!

W długiej sukni ślubnej, choć jest zazwyczaj biała, niektórym pannom młodym przy naszych upalnych latach trudno jest wytrzymać. Stawiamy na długie suknie – bo to klasyka. Dokładamy całą masę koronek i falban, które sprawiają, że w naszym coraz bardziej upalnym letnim klimacie trudno jest wytrzymać. Zobacz prosty pomysł na suknię ślubną, która jest klasyczna: bo długa i biała, a jednocześnie niesamowicie przewiewna i komfortowa, w sam raz na lato!

 

Suknia ślubna z dużą ilością gęstych falban – ciężka, czy nie?

 

 

Kiedy spoglądasz na takie zdjęcie, możesz zastanawiać się, czy po pierwsze taka suknia ślubna nie jest ciężka, a po drugie – czy w letnim klimacie nie jest przypadkiem w niej zbyt ciepło? Suknie ślubne z dużą ilością falban mogą być nieco ciężkie i niewygodne. To samo dotyczy ciepła: mało powietrza dociera do naszego ciała, możemy nadmiernie się pocić i czuć niekomfortowo. Jednak zawsze możesz zdecydować się na suknię, która będzie w kilku warstwach – i część z nich już po samej ceremonii ślubu będziesz mogła odpiąć i odstawić na bok, aby wygodnie bawić się na własnym weselu.

 

 

 

Suknia ślubna z długim trenem – jak przetrwać wesele?

 

 

Zastanawiasz się, jak można przetrwać swoje własne wesele, na którym ciągle ktoś prosi nas do tańca, i które zresztą same mamy ochotę przetańczyć do białego rana, w sukni z tak długim trenem? Zwłaszcza wówczas, kiedy zabawa rozkręci się na dobre… i gościom coraz łatwiej będzie nas przydepnąć czy zahaczyć? Suknie ślubne szyte są przeważnie dziś w taki sposób, że tren można odpiąć, kiedy będziemy tego chciały. Tak więc jeśli chcesz tren – ale się go boisz – poszukaj sukienki ślubnej, od której nadmiar materiału będzie można odpiąć po uroczystości samego ślubu i wstępie do wesela.

 

 

 

Oryginalna suknia ślubna z przedłużoną koronką

 

 

Prosty fason – a jednak niezwykle ciekawy. Możesz się zastanawiać, jak ta kobieta podchodziła do ołtarza, albo jak bawiła się na weselu w takiej sukni, która w każdej chwili mogłaby zaplątać się jej między nogami albo zahaczyć o buty… i to nie tylko swoje? Cóż, coraz częściej do sukni ślubnych dokupujemy mnóstwo gadżetów – i pewnie ta koronkowa woalka była właśnie takim gadżetem, przeznaczonym do sesji zdjęciowej po ślubie.

 

 

 

Krótka suknia ślubna + ciekawy tren

 

 

Suknia ślubna niekoniecznie musi być długa i obszerna. Zwłaszcza jeśli nie czujesz się w takich fasonach dobrze. Często kupujemy dwie suknie – jedną długą do kościoła, a drugą krótszą na wesele. Możesz wybrać suknię, która połączy te dwie w jedną. Albo wybrać gorset a do niego dwie spódnice (które po połączeniu z gorsetem wyglądają jak całość), albo wybrać rozwiązanie jak na zdjęciu – do krótkiej sukni zamówić coś w rodzaju trenu, albo „welonu na talię”. Po ślubie odpinamy woalkę i mamy krótką sukienkę na wesele:- )

 

 

 

Długa i krótka suknia ślubna – 2w1

 

 

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać suknię długą – bo większość kobiet na takie się decyduje, ponieważ kojarzą nam się z elegancją i ślubnym szykiem, czy może na suknię krótką, żeby pokazać jakie piękne masz nogi?:- ) Mamy dla Ciebie przykładowe rozwiązanie, które na pewno wpadnie Ci w oko – możesz połączyć suknię długą i krótką w jednym! Z jednej strony suknia jest długa i elegancka – z drugiej krótka i seksowna!

 

 

 

Szeroka suknia ślubna z płatkami kwiatów

 

 

Ta suknia wygląda dosłownie tak, jakby ktoś przed momentem obsypał ją płatkami róż. Czasami bardzo proste rozwiązania – na przykład ozdobienie zwykłej klasycznej sukni tak mało skomplikowanymi detalami jak materiałowe płatki kwiatów – to rozwiązania które dają najciekawsze efekty.

 

 

 

Prosta długa suknia ślubna

 

 

Podobają Ci się proste motywy, jeśli chodzi o modę? Jeśli planujesz swój ślub i zastanawiasz się, czy zwykła prosta długa suknia będzie OK, nie musisz się wahać. Choć w ślubnych dekoracjach i ślubnych stylizacjach często można natrafić na przepych (masa dodatków, gadżetów i tak dalej) nie musisz wcale rezygnować ze swoich gustów – możesz śmiało wybrać prostą suknię ślubną.