Elegancka biała suknia ślubna z odkrytymi plecami

 

 

Zarówno jeśli chodzi o standardową modę jak i o modę ślubną – na pewno wielokrotnie już zostałaś zaskoczona rozwiązaniami związanymi z zapięciami, połączeniami i tak dalej. Na przykład kiedy spoglądamy na tą sukienkę ślubną, widzimy prostą suknię z głębokim dekoltem, a w zasadzie z odkrytymi plecami. Element który przechodzi przez środek sukienki to nie tylko ozdoba, ale także po pierwsze element podtrzymujący suknię aby się nie zsuwała, a po drugie – element, który zapobiega rozsunięciu się zamka.

 

 

 

Biała suknia ślubna – dlaczego właśnie taką najczęściej wybieramy?

 

 

Kiedy wybieramy suknię ślubną, najczęściej pierwsze co przychodzi nam do głowy jeśli chodzi o kolor, to oczywiście biel. Wybieramy biel przede wszystkim dlatego, że mamy gdzieś w podświadomości (i świadomości), że to najlepszy kolor dla panien młodych. Biała suknia ślubna to dodatkowo symbol niewinności, symbol kobiecości, symbol delikatności. A z tym kojarzy nam się wkraczanie w związek małżeński z naszym partnerem.

 

 

 

Biała sukienka na ślub cywilny – może być?

 

 

Postanowiłaś, że weźmiecie tylko ślub cywilny – kościelny zostawicie sobie na później, nie możecie wziąć ślubu kościelnego albo po prostu nie chcecie, bo uważacie że kościół nie sprawdza się w dzisiejszych czasach i nie ma co pakować w niego pieniędzy. Nieważne z jakich powodów – bierzecie tylko ślub cywilny. Zastanawiasz się, czy możesz założyć białą suknię na ślub cywilny? – Oczywiście, że możesz! Masz jeszcze do tego większy wybór, bo na ślub kościelny zakładamy raczej długie suknie, niczym suknie balowe – a na ślub cywilny możesz założyć nawet krótką mini i nikt nie będzie miał Ci tego za złe!

 

 

 

Krótka suknia ślubna – wypada czy nie?

 

 

Często kobiety zastanawiają się nad tym, czy wypada zakładać krótką sukienkę do ślubu. Przede wszystkim, dziś rzadko zdarza się by coś „nie wypadało”, pozwalamy sobie na coraz więcej i nikt nie robi z tego tytułu afery. Wybieramy i czerwone i czarne sukienki na śluby – więc czemu by nie wybrać krótkiej sukienki? Grunt, to by suknia była zachowana w dobrym tonie, jeśli planujemy ślub kościelny – by przez osoby wierzące nie została nasza kreacja odebrana jako wulgarna. Jednak zawsze stawiaj na to, co podoba się Tobie: nawet jeśli jakaś starsza ciocia z wiejskich okolic nie będzie zachwycona – trudno.

 

 

 

Różowo-biała sukienka z falbanami

Jest jakiś kolor, który wyjątkowo lubisz, który wyjątkowo Ci się podoba i chciałabyś mieć go na sobie podczas swojego ślubu? Jednak z drugiej strony chciałabyś mieć na sobie klasyczną białą suknię? Możesz wybrać kombinację dwóch kolorów i postawić na przykład na sukienkę z falbankami w kolorze różowym i kolorze białym, które będą się nawzajem przeplatały. Możesz też poszukać innego ciekawego fasonu, jak ten ze zdjęcia, gdzie dwa kolory łączą się ze sobą w inny niż tradycyjny sposób. Szukaj sukienki o jakiej marzysz tak długo, dopóki jej nie znajdziesz!